• 15
 • 14
 • 12

Unë dua:

  Produktet tona

  • dsadasd (1)
  • dsadasd (2)
  • dsadasd (1)

  Rreth nesh

  Ningbo Tianyu Optoelectronic Teknologjia Co, Ltd, është një nga prodhuesit më profesionale dhe shpërndarësit e mikroskopëve optike në China.Since 1978, ne kemi marrë përvojë të bollshme për projektim, prodhim dhe menaxhimin e mikroskopëve dhe kanë qenë një seri të plotë të cilësisë system.In 1993, kemi marrë leje për eksport nga Qeveria. Kompania jonë ka kaluar vlerësimet e pajisjeve ISO9001 dhe CE certifications.At Aktualisht, kompania jonë ka përparuar, teknologji e klasit të parë dhe punonjës iniciativë. Mbi 200,000 njësi të mikroskopëve janë prodhuar dhe shitur çdo vit. 98% e tyre janë të eksportohen në botë.

  Mëso më shumë

  Produkte të reja

  
  WhatsApp Online Chat!