• 15
 • 14
 • 12

Сакам:

  нашите производи

  • dsadasd (1)
  • dsadasd (2)
  • dsadasd (1)

  за нас

  Ningbo Tianyu Оптико технологија копродукции, Ltd е еден од професионални производители и дистрибутери на оптички микроскопи во China.Since 1978 година, коишто ги имаме прибавено изобилство искуство за проектирање, производство и управување на микроскопи и биле целосен сет на квалитетот system.In 1993 година, добивме Дозволата за извоз од страна на Владата. Нашата компанија има положено оценките на ISO9001 и CE certifications.At моментов, нашата компанија има современа опрема, прва класа технологија и претприемнички вработен. Повеќе од 200.000 единици на микроскопи се произведуваат и продаваат секоја година. 98% од нив се извезуваат во светот.

  Научи повеќе

  Нови Продукти

  
  WhatsApp Онлајн Chat!